Praktijk voor verloskunde De Oorsprong – Gezondheidscentrum Nijkerkerveen – Nijkerkerveen
Gezondheidscentrum Nijkerkerveen
Westerveenstraat 48 3864 EN
Nijkerkerveen

Praktijk voor verloskunde De Oorsprong

Zwanger zijn en een kind krijgen is een bijzondere, persoonlijke en ingrijpende gebeurtenis in je leven. Een goede begeleiding en voorbereiding helpen je om alles goed te laten verlopen en optimaal van deze speciale tijd te genieten. Daarom staan wij voor jullie klaar om jullie kwalitatief hoogwaardige zorg te bieden in een vertrouwde en persoonlijke sfeer. De wensen en verwachtingen van jou en je partner staan hierbij centraal.

Ons team

Wij zijn een team van vijf enthousiaste verloskundigen (Willeke van den Brink, Marleen Bast, Marije Schokker, Michelle van den Berg en Margreet van Davelaar.). We worden bijgestaan door twee praktijkassistentes.

Spreekuur locaties

Hoofdlocatie:

Gezondheidscentrum Corlaer
Henri Nouwenstraat 18 te Nijkerk

Nevenlocaties:

Gezondheidscentrum De Nije Veste (één dagdeel per week)
Oranjelaan 104 te Nijkerk

Gezondheidscentrum Nijkerkerveen (één dagdeel per week)
Westerveenstraat 48 te Nijkerkerveen

Aanmelden

Telefoon:  033-72 104 72

Op deze manier willen wij alle cliënten in Nijkerk, Nijkerkerveen, Hoevelaken, Appel, Driedorp, Hooglanderveen en Amersfoort Vathorst optimaal van dienst zijn.

Voor meer informatie

Klik hier voor de website van de praktijk.

Verloskunde De Oorsprong